KOLAY, AKILLI KURULUM VE SORUNSUZ ŞARJ

ELEKTRİKÇİLER İÇİN WALLBOX ŞARJ ÇÖZÜMLERİ

Elektrik kurulum hizmetleri sunan şirketlere,  gelecekteki HEIDELBERG AMPERFIED müşterilerine hizmet etme imkanı sunuyoruz. Güvenilir hizmetlerimiz ve akıllı Wallbox şarj cihazlarımızla size maksimum destek sağlamak istiyoruz. Geleceğe uygun şarj çözümleri için ticari partnerimiz olun.

Şu anda Tüm Amperfied Elektrikli Araç Şarj Cihazları Amperfied Tarafından Kurulmaktadır. 

HİZMET PORTFÖYÜMÜZ

Doğru Wallbox şarj cihazı donanımından, yazılım araçlarına; tam hizmet paketine kadar her şeyi içerir.
Wallbox şarj cihazı kurulumu son derece basittir.

TİCARET ORTAKLARI İÇİN HİZMETLER

Wallbox şarj cihazlarımızı bayilerimizden alsanız da doğrudan bize satın alsanız da ticari ortağınız olarak şu hizmetleri sunuyoruz:

KAPSAMLI WEB TOPLANTILARI VE EĞİTİM OTURUMLARI Müşterilerinizin iyi bir şekilde bilgilendirilmesi ve Wallbox şarj cihazlarını hızlı ve kolay bir şekilde kurmanızı sağlamak için.

SATIŞ VE KURULUM SIRASINDA DESTEK

Örneğin, büyük müşterilere e-filo yönetimi tasarımında danışmanlık.

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

Dosyalar portalımızda her zaman size erişilebilir ve kolayca erişebilirsiniz.

KAPSAMLI HİZMET VE TEKNİK DESTEK

Her zaman size teknik desteğimiz mevcuttur.

WALLBOX'IN AKILLI KONTROLÜ VE BAĞLANTISI

Kurulumdan önce müşterilerinizin en önemli sorularını açıklamanız için aşağıdaki kontrol listesini takip edebilirsiniz:

Kontrol 1: Yaşama Durumu

Müşteri bir evde mi, kiralık bir birimde mi yoksa bağımsız bir dairede mi yaşıyor? Yaşama durumuna bağlı olarak, farklı yasal yönergeler takip edilmelidir. Temel olarak, Almanya’daki yeni Ev Sahipliği Modernizasyon Yasası sayesinde herkesin özel bir Wallbox şarj cihazı kurma hakkı vardır. Bu durum kiracılar için de geçerlidir.

Kontrol 2: Kurulum yeri

Wallbox şarj cihazı tam olarak nereye kurulmalıdır? Açık hava otoparkında mı? Wallbox’ın durumunu, taşıma kapasitesini kontrol etmek mantıklı olacaktır. Ayrıca, e-şarj istasyonu kurulacaksa, bu durumda alt taban uygun şekilde hazırlanmalıdır. (Örn. Beton temel)

Kontrol 3: Elektrik altyapısı

Yerinde bir güç bağlantısı var mı, yoksa önce bir elektrik altyapısı kurulmalı mı? Tabii ki, bu da hesaplamalarınızı etkileyecektir. Örneğin 400 volt ile üç fazlı bir akım bağlantısı var mı? O zaman 16 amperle 11 kW şarj kapasitesine ulaşılabilir. 32 amper ile şarj kapasitesi 22 kW’ye çıkarılabilir.

Kontrol 4: Şarj kapasitesi ve şarj süresi

Hangi ürün tercih edilmelidir? 3.7 kW, 11 kW veya 22 kW Wallbox şarj cihazı mı? Aracın şarj kapasitesi aynı zamanda mümkün olan Wallbox şarj cihazı kapasitesini ve elektrikli veya hibrit aracın normalde nasıl şarj edileceği hızı belirler. Ayrıca şunu bilmenizde fayda var: 11 kW Wallbox şarj cihazı, yalnızca ilgili ağ operatörüne kaydedilmelidir, ancak 22 kW Wallbox şarj cihazı daha kapsamlı bir onay gerektirir.

Kontrol 5: Şarj noktaları

Müşterinin önceden kaç adet şarj noktası kullanmak istediğini ve aynı anda kaç aracın şarj edileceğini de açıklığa kavuşturun. Bu durumda, yerel yük yönetimini de ele alın. Aynı anda birden fazla aracın şarj edileceği durumlarda özellikle önerilir.

Kontrol 6: Ek fonksiyonlar

Akıllı şarj devreye girdiğinde özellikle ek özellikler talep edilmektedir. Örnek olarak, ayrı elektrik sayacı veya özel fatura sistemleri verilebilir. Wallbox şarj cihazının LAN veya WLAN üzerinden kontrolü veya anahtar kartı, şarj uygulaması veya RFID kart ile kullanıcı yetkilendirmesi için artan talep de vardır. Bunun için de doğru çözümümüz var.

FONKSİYONEL

 • Her zaman en kolay, en hızlı kurulum
 • Kullanım kolaylığı
 • Bakım gerektirmeyen kullanım
 • Tam hizmet anlayışıyla her şey tek elden

EKONOMİK

 • Maksimum fiyat-performans oranı
 • Maksimum enerji verimliliği
 • Dayanıklı, Alman kalitesi
 • Her zaman en iyi şarj kapasitesi4

GELECEK ODAKLI

 • Akıllı teknoloji ve uygulama ile kontrol
 • Çevre dostu 1000 kez denenmiş ve kanıtlanmış
 • Her uygulama için optimal çözüm