Formu Doldurarak Heideblerg Amperfied Bayisi Olun


  Amperfied GmbH, Heidelberger Druckmaschinen AG'nin bir parçasıdır. Baskı ve medya endüstrisinde yenilikçi çözümlerle tanınan bir firma... Başarı faktörlerimizden biri, baskı makinelerimizdeki sofistike elektronik yapı ve bununla elde edilen ekonomik güç tüketimidir. Heidelberg, bu uzmanlığı pazar lideri ve teknoloji lideri olarak geliştirmiş; 2014 yılından beri zeki, uzun ömürlü e-mobilite şarj sistemlerine entegre etmiştir. Bu çabaların bir sonucu olarak Heidelberg Wallbox ortaya çıkmıştır.

  Bu nedenle HEIDELBERG AMPERFIED, marka kendisi hala oldukça genç olsa da Wallbox şarj cihazı üreticisi olarak uzun bir geçmişe sahiptir. E-mobiliteyi kendi GmbH'sının (sınırlı sorumlu şirket) bir parçası olarak çıkarıp bağımsız bir firma olarak faaliyet göstermeye başladığında, özellikle büyüyen e-mobilite pazarına daha yoğun bir şekilde odaklanmak amaçlanmıştır.

  Ephortech 2018 tarihinde kurulmuş teknoloji sektöründe bir çok markaya tüm Türkiye’de satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

  Ephortech 2023 tarihinde HEILDELBERG AMPERFIED Türkiye Yetkili Satıcısı olmuştur. Ephortech büyüyen e-mobilite pazarında HEIDELBERG AMPERFIED ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmet çalışmalarını tüm Türkiye’de yürüterek, güçlü iş ortaklıklarıyla, kullanıcılara en kaliteli hizmetleri sunmayı amaçlamıştır.

  Yıllara Göre Heidelberg Wallbox'un Ürün Hikayesi

  • 2012: E-mobilitenin bir fırsat olarak görülmeye başladığı dönem. Güç elektroniğinde yeni bir iş alanının geliştirilmesi.
  • 2014: Seri üretimin başlangıcı Mode 2 şarj kablosu ve şarj cihazı kurulumu/boyama. Alman otomobil şirketleri için ek model serileriyle seri tedarikin genişletilmesi.
  • 2015: Kendi ürün serisinin başlangıcı Mode 2 şarj kablosu ve şarj cihazı kurulumu/boyama. Alman otomobil şirketleri için ek model serileriyle seri tedarikin genişletilmesi.
  • 2016/17: Tier 2 tedarikçisi olarak seri üretimin genişletilmesi Kendi ürün serisi temel alınarak "Heidelberg Chargemaster" Mode 2 şarj kablosunun geliştirilmesi. 80 kW DC/DC dönüştürücünün A ve B örneklerinin geliştirilmesi ve yapımı.
  • 2018: Kendi Wallbox şarj cihazlarının satışı Heidelberg Wallbox Home Eco'nun satış başlangıcı. Başka bir OEM Wallbox şarj cihazının geliştirilmesi.
  • 2020: KfW tarafından teşvik edilebilecek ilk Wallbox şarj cihazı piyasaya sürüldü Heidelberg Wallbox Energy Control'ün satış başlangıcı. KfW Teşvik 440 ile şirketler için.
  • 2021: Heidelberg Wallbox ilk 10 Wallbox şarj cihazı arasında Combox ve Combox Lite'ın ek satışı. Aksesuarlar ve yedek parçaların satışı.
  • 2022: HEIDELBERG AMPERFIED markasının kurulması Bayi ağı genişletildi. Yeni marka kimliği "Şarj Etmenin Zeki Yolu".
  technology_by_heidelberg

  HEIDELBERG AMPERFIED

  HEIDELBERG WALLBOX ÜRETİCİSİ ALMANYA'DA
  ÜRETİLEN AKILLI ŞARJ TEKNOLOJİSİ
  VERİMLİ GÜÇ TÜKETİMİNDE UZMAN BİR FİRMADAN